Hakkımızda

English Time Başakşehir Şubesi [2018 - En Başarılı Dil Okulu Ödülü]

English Time Başakşehir şubesi, bölge halkının ihtiyaçları doğrultusunda dil eğitimi vermek için 2016 yılında kurulmuştur. Seçkin eğitimci kadrosu sayesinde bölge dışından öğrencilere de dil eğitimi konusunda hizmet vermektedir. Özellikle TOEFL, IELTS, YDS ve diğer tüm sınavlara hazırlık konusunda önemli başarılara imza atmıştır.

2018 yılının sonunda dil okulları arasında en başarılı şube ödülünü alarak birinci seçilmiştir.

English Time Dil Okulları bilgi çağında eğitime duyulan ihtiyaç doğrultusunda globelleşen dünyada bilgiye ulaşmak isteyen birey ve şirketlerin gelişimine kaliteli İngilizce eğitimi vererek katkıda bulunmak amacıyla 1997 yılında kurulmuştur. Türkiye’nin en büyük ve en kaliteli dil okuludur.

1997 yılından itibaren Türkiye, İngiltere ve Amerika’daki kurumlarında İngilizce dil eğitimi alanındaki faaliyetlerini başarı ile yürüten English Time 200.000‘i geçen mezun öğrencisinin yanı sıra mevcut durumda okuyan 26.000’in üzerinde öğrencisine de eğitim vermektedir.

English Time Dil Okulları; Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Kurumsal Eğitim, Yayıncılık ve Turkish Time gibi gelişimini destekleyici alanlardaki açılımlarıyla dünya standartlarını yakalamış bir eğitim kurumu ve bir dünya markası olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Genel İngilizce Programları dışında sınavlara yönelik eğitim programları da mevcuttur. Özellikle uluslararası kabul edilen TOEFL, IELTS, TOEIC, GMAT, GRE, SAT, FCE, CAE, CPE, BEC, BULATS ve ülkemizde uygulanan YDS, LYS-5 ve Proficiency gibi sınavlara yönelik seçkin öğretmenlerle kurs eğitimleri bulunmaktadır.

English Time bünyesinde belirli meslek gruplarına veya özel amaçlara yönelik hazırlanmış olan eğitim programları mevcuttur. ESP (English For Specific Purposes) Özel Amaçlı İngilizce Eğitim Programları adı verilen bu programlar İş İngilizcesi, Finans, Turizm, Tıp, Hukuk, Bilgi Teknolojileri, Havacılık, Mühendislik gibi daha birçok alanda teknik ve pratik İngilizce bilgisine ihtiyaç duyan kişilere yöneliktir.

Zaman Kaybetmeyin!

Telefonunuzu bırakın sizi detaylı bilgilendirelim.

English Time Başakşehir ile Geleceğini Şekillendir!

İngilizce öğrenmek için en büyük fırsat!

İngilizce öğrenmek için en büyük fırsat!

Image Description
Image Description
Image Description