Junior (Çocuklar İçin) İngilizce

Junior (Çocuklar İçin) İngilizce

Junior Time İngilizce eğitim programlarının amacı 7-12 yaş grubundaki öğrencilerin uluslararası bir standartta İngilizce öğrenmelerini sağlamaktır.

Junior Time İngilizce eğitimleri, bu yaş grubuna yönelik eğitimlerde uzman Türk ve yabancı öğretmenlerden oluşan eğitim kadrosu tarafından çocuklarımızın dili en verimli şekilde kullanmalarını sağlamak üzere, tam donanımlı ve modern sınıflarda verilmektedir.

Junior Time İngilizce eğitim programlarında ilk ve ortaöğretim müfredatı ile uyumlu, kaliteli ve geniş içerikli eğitim materyalleri kullanılmaktadır. Öğrencilerin eğlenerek ve oynayarak öğrenmelerini sağlamak için görsel ve işitsel kaynaklar kullanılmaktadır. Tüm eğitim materyalleri öğrenciler eğitime başladıklarında ücretsiz olarak verilmekte ve öğrencilerin gelişimleri doğrultusunda ek kaynaklarla da desteklenmektedir.

7-12 yaş grubu ilköğretim öğrencileri için özel olarak düzenlenen Junior Time eğitim programlarında her bir kur 60 saatten ve 6 seviyeden oluşmaktadır.

Bir eğitim ve öğretim yılı 2 kur 120 saatten oluşmaktadır.

Tüm öğrenciler eğitime başlamadan önce detaylı bir seviye tespit sınavının ardından seviyelerine ve yaş gruplarına göre sınıflara yerleştirilirler.

Zaman Kaybetmeyin!

Telefonunuzu bırakın sizi detaylı bilgilendirelim.

English Time Başakşehir ile Geleceğini Şekillendir!

İngilizce konuşabilmen için en büyük fırsat!

İngilizce konuşabilmen için en büyük fırsat!

Image Description
Image Description
Image Description